608 835 737


Novinka

Svatební kniha hostů

  • Kód zboží: 201901
  • Skladem
790 
Svatební kniha hostů Vám umožní podívat se na Vaši svatbu očima svatebních hostů. Dozvíte se, jak se hostům na svatbě líbilo a jak Vás vidí jako pár. Umožníte hostům zanechat Vám spoustu originálních přání, vzkazů, rad a tipů do manželství.

  Tento produkt právě sleduje 39 zákazníků

Popis

Svatební kniha hostů

Svatební kniha hostů je kniha, kterou vyplňují svatební hosté v průběhu svatebního dne. Na rozdíl od běžných knih hostů, které mají pouze prázdné bílé stránky, je Svatební kniha hostů předvyplněná vtipnými dotazy, které ulehčí svatebním hostům vyplnění knihy. Navíc také kombinuje fotoknihu, do které je možné vložit zábavné fotografie pořízené například ve fotokoutku.

Svatební kniha hostů přináší na svatbu něco nového. Pobaví svatební hosty a novomanžele následně rozesměje, ale třeba i rozpláče (ověřeno vlastní zkušeností). Vyplnění Svatební knihy hostů je nejlepším společným dárkem svatebních hostů novomanželům.

 

Zábava pro všechny

Svatební kniha hostů je rozdělena do tematických částí, které provází svatební hosty vyplňováním knihy. Jednotlivé části obsahují zábavné otázky, podněty k napsání rad, tipů a přání, vlepení fotografií, či namalování obrázku.

​Předvyplněný obsah knihy pomáhá svatebním hostům vymyslet originální odpovědi a zachytit momenty, které by novomanželům zůstaly ukryty. Pro ty, co žádnou pomoc nepotřebují, je ve Svatební knize hostů dostatek volného prostoru pro vlastní kreativitu. Ve Svatební knize hostů si tak každý svatební host najde pro sebe to pravé.

 

Kniha plná emocí

Co byste se jinak nedozvěděli
Díky Svatební knize hostů zjistíte, proč je Vaše svatba nezapomenutelná, co se hostům na svatbě líbilo a jak Vás, novomanžele, vidí svatební hosté jako pár. Dozvíte se, co byste spolu měli zažít, co byste si určitě měli pořídit a jaké rady a tipy Vám dávají ti v manželství zkušenější.

​Spolu s originálními přáními, vzkazy a zábavnými fotografiemi se kniha stane jedinečnou vzpomínkou plnou emocí, které budete moci prožívat, kdykoliv ji otevřete.

 

Praktické rady

Svatební kniha hostů se nejlépe hodí na středně velké svatby o 30-90 hostech.

​Kniha obsahuje 30 stránek pro vlepení až 60 fotografií z Instax mini nebo instax wide 300.

​​Pokud nebudete mít na svatbě fotokoutek, nic se neděje. Svatební hosté můžou do prostoru určeného pro fotografie buď malovat, nebo můžete do knihy vlepit zajímavé momentky pořízené Vašimi hosty až po svatbě.

​​Ve Svatební knize hostů budete mít jedinečnou vzpomínku na Vaši svatbu. Kniha je ovšem pouze nástrojem, který je třeba použít. Aby kniha na svatbě nezahálela doporučujeme ji vystavit na vhodné viditelné místo a využít kartičky, které dodáváme v balíčku Svatební knihy hostů.

 

Vždy něco navíc

Se Svatební knihou hostů Vám dodáme v setu kompletní balíček doplňků
Svatební kniha hostů není pouze samostatná kniha. Spolu s ní Vám doručíme kompletní balíček s doplňky tak, abyste se nemuseli už o nic starat.

Součástí balíčku Svatební knihy hostů je také elegantní pero, pastelky a fotolepky. V balíčku najdete také kartičky vybízející hosty k vyplnění knihy, které můžete položit na svatební stůl nebo umístit na jiná viditelná místa.

Jako poděkování za Váš nákup od nás navíc dostanete dárkový poukaz na 100 Kč na nákup další knihy, který můžete věnovat přátelům na jejich svatbu.

Další parametry
Video k produktu

Svatební kniha hostů

Na Svatebním marketu od 2019
Zobrazit prodejce

Recenze produktuProdukt prozatím nemá žádné recenze

Zanechte recenzi
Zpět nahoru
x
Tato stránka pro lepší zážítek z prohlížení stránek použivá soubory Cookies. OK