608 835 737

7 tipů jak Vaši svatbu udělat nezapomenutelnou

Svatba je především o nevěstě a ženichovi. Ale zapomínat byste neměli ani na Vaše hosty. I pro ně může být Vaše svatba nezapomenutelným zážitkem. Jak to zařídit? Přečtěte si našich 7 tipů, jak na to.

Svatba je jedna z nejdůležitějších událostí v životě. Chcete, aby byla dokonalá a chcete si ten velký den maximálně užít. A i když je svatba především o nevěstě a ženichovi, zapomínat byste neměli ani na Vaše hosty. I pro ně může být Vaše svatba nezapomenutelným zážitkem. Jak to zařídit? Přečtěte si našich 7 tipů, jak na to.

1. Nechte hosty si něco vyrobit  

Přemýšlíte, jak nejlépe zabavit hosty v čase mezi obřadem a hostinou? A co takhle dát jim prostor pro výrobu vlastních dekorací na stoly! Stačí vám k tomu květiny a vázy. Hosté si pak dle své fantazie vyrobí dekoraci na svatební stůl. Možná, že máte obavy, jak nakonec bude Vaše svatební tabule vypadat, ale jedno je jisté.  Bude to na 100% originál. Samozřejmě můžete dát Vašim hostům prostor pro výrobu čehokoliv jiného. Fantazii se meze nekladou.

2. Chilli out zóna

Klasická svatební hostina dnes už nikoho nepřekvapí. Co takhle vytvořit na Vaší svatbě pro hosty odpočinkovou zónu (chilli out koutek). Můžete jej pojmout, jako luxusní lounge, kde Vaši hosté najdou pohodlí na gaučích a v útulných křesílkách. Nebo vám postačí jen polštáře na sezení a malé stolečky. V tomto oddechovém koutku budou Vaši hosté relaxovat a povídat si. Nezbytností jsou polštářky všech barev a velikostí. Doporučuji tento koutek mít poblíž zábavy, aby to hosté neměli na parket příliš daleko. Koutek můžete oddělit od zbytku prostor látkami a dát mu tak VIP nádech.

                                                          

Zpět nahoru
x
Tato stránka pro lepší zážítek z prohlížení stránek použivá soubory Cookies. OK