608 835 737

PRŮVODCE SERVEREM SVATEBNÍ MARKET

Tento průvodce vás stručně seznámí se základy nákupu a prodeje na našem tržišti. Zároveň Vám doporučujeme také přečtení pravidel užívání serveru a obchodních podmínek, které najdete v sekci obchodní podmínky.  Podrobné informace o nákupu najdete na stránce jak nakupovat. Jak se stát prodejcem a prodávat na našem tržišti se dozvíte na stránce jak prodávat. A pokud jste svatební dodavatel/ka a chtěl/a byste u nás prezentovat své služby, podívejte se na stránku jak nabízet služby

CO JE SVATEBNÍ MARKET?

Svatební market je online tržištěm (obchodním místem), které umožňuje svým uživatelům prodávat a nakupovat zboží, případně nabízet služby, se svatební tematikou. Najdete zde 11 hlavních kategorií svatebního zboží, z nichž každá má ještě vlastní podkategorie. V sekci služeb je to pak 13 kategorií. Svatební market umožňuje prodej fyzického zboží i digitálních a nehmotných produktů, např. e-knih, kurzů nebo grafiky. Svatební market zprostředkovává prodej těchto výrobků mezi prodávajícími a kupujícími. Součástí naší práce je také podpora a propagace prodejců a jejich zboží. 

Server Svatební market neslouží k prodeji jiných produktů, než jsou ty se svatební tematikou. Definici těchto produktů najdete v obchodních podmínkách. Stejná pravidla platí také pro nabízení služeb. Svatební market nezprostředkovává bazarový prodej. Svatební market není samotným prodejcem výrobků, ale pouze zprostředkovává prodej těchto výrobků. 

Provozovatel serveru Svatební market není zodpovědný za jakékoliv škody způsobené prodejem zboží, ať už prodejci, nebo kupujícímu, a nepřebírá žádné záruky za dostupnost, kvalitu a správnost vyobrazeného zboží. Vkládané zboží neprochází položkovou kontrolou zprostředkovatele, a to jak z pohledu obsahu, tak z pohledu kategorizace. V momentě uzavření obchodu je za proces nákup–prodej zodpovědný pouze konkrétní prodejce a nakupující.

ZAČÍNÁME

Vaším prvním krokem na serveru Svatební market by měla být registrace. Pokud jste prodejce/dodavatel, je pro vás tento krok povinný. Svatební market nakupujícím umožňuje pohodlný nákup i bez nutnosti registrace. Každopádně díky ní získáte přehled o svých objednávkách a jejich aktuálním stavu. Uvidíte historii svých objednávek a získáte další užitečné funkce. Registrovat se můžete zdePozor! Registrace se ověřuje e-mailem, takže po vyplnění a odeslání registračního formuláře musíte tuto registraci potvrdit přes e-mailovou zprávu, kterou vám automaticky obratem zašleme. V případě, že vám žádný potvrzovací e-mail nedorazil, zkontrolujte, prosím, vaši spamovou schránku. Je také možné, že jste se nechtěně „překlepli“ při zadávání e-mailu; pak musíte provést registraci znovu.

MŮJ PROFIL

Po registraci budete automaticky přesměrováni do vašeho osobního profilu. Nakupující v něm mohou vyplnit své údaje pro snadnější objednávky, uvidí své objednávky a jejich stav. Prodávajícím se otevře kompletní obchod. Zde si vyplníte všechny potřebné údaje, nahrajete své zboží a můžete začít prodávat. Podrobný návod, jak na to, najdete v průvodci prodejem. Vaše informace jsou pečlivě chráněny pomocí kódovaných přístupů a ostatním uživatelům se ukazují pouze ty informace, které jste povolili k veřejnému zhlédnutí. Citlivé informace, jako je adresa nebo č. bankovního účtu, se zobrazují vždy pouze osobě v kupním vztahu a jsou vázány na konkrétní objednávky.

Detailní informace k nákupu a prodeji na Svatebním marketu najdete na stránkách: 

Zpět nahoru
x
Tato stránka pro lepší zážítek z prohlížení stránek použivá soubory Cookies. OK